Yazarlık

Ölümsüz Öyküler Yazarı Olmak İçin Ne Yapmak Gerek?

Ölümsüz Öyküler, kültür – sanat – edebiyat alanındaki çalışmalarını paylaşmak isteyenlere açık bir oluşum. Ama burada yazar olabilmeniz için bazı isteklerimiz var. Başta imla ve yazım kuralları olmak üzere, yazarın anlatımı ve konuyu sunumu bizler için önemli. Siteye gönderilen yazılar bu anlamda ön incelemeden geçmek zorunda. Editörlerin onayından geçen bir metnin sahibi, o andan itibaren Ölümsüz Öyküler yazarı sayılır ve çalışmalarını sitede paylaşabilir.

 

Süreci şu şekilde özetleyebiliriz:

– Çalışmanızı e – posta yoluyla Word dosyası halinde iletisim.olumsuzoykuler@gmail.com‘a göndermeniz gerek.

– Gönderdiğiniz çalışma editörlerimiz tarafından değerlendirilir. Onay alırsa, çalışmanız sitede yayınlanır ve size yazarlık yetkisi verilir. Yazar kullanıcı adı ve şifreniz tarafınıza bildirilir.

– Sonraki süreçte, yeni yazılarınızı e – posta ile değil, site yönetim paneli vasıtasıyla göndermeniz gerekecektir. Gönderdiğiniz yazılar onaydan geçer ve yayınlanır.

– Editörlerimiz şayet yazılarınızın Ölümsüz Öyküler’in edebi anlayışına uyumluluk gösterdiğine kanaat getirirlerse, yazarlık yetkinizdeki sınırlama kaldırılır ve artık onaya gerek kalmadan metin ekleyebilirsiniz.

Önemli Not: Ölümsüz Öyküler’de gerçek ad ve profil resmi kullanmak zorunludur. Yazarlarımızın okurların karşısına gerçek kimlikleriyle çıkmalarından yanayız.

Ölümsüz Öyküler’de sanat ve edebiyatla dolu, keyifli vakit geçirmeniz dileği ile…