Hayat Üretim Merkezi tüm kitapçılarda!

Editör-yazarımız Seran Demiral‘ın bilimkurgu türündeki son romanı HAYAT ÜRETİM MERKEZİ, İthaki Yayınları etiketiyle raflardaki yerini alıp okurla buluştu.

Seran Demiral‘ın ilk romanı Münzevi, henüz on altı yaşındayken 2005‘te, ikinci romanı Hissizleşme 2007‘de yayımlandı. Yazarın ayrıca birçok çocuk kitabı da bulunuyor. Final Kültür Sanat’tan çıkan Filozof Çocuklar Kulübü serisi toplam dört kitaptan oluşuyor. 2014’te Tudem tarafından yayımlanan Parmak Uçları ise büyük bir ilgiyle karşılandı.

 

Hayat Üretim Merkezi tanıtım metni ise şöyle:

“Yaşadığınız hayattan sıkıldınız mı? Meslek seçiminizle ilgili kafanızda soru işaretleri mi dolaşıyor? Her yılbaşı geldiğinde hayattan ikinci bir şans mı umuyorsunuz? Her şeye baştan başlamayı isteyip, kendinizde yeterli cesareti bulamamaktan mı yakınıyorsunuz? Biz size ihtiyaç duyduğunuz cesareti vaat ediyoruz!”

Hayat gailesinin, zorlu insan ilişkilerinin, kariyer krizlerinin ve daima boşa çıkan umutların altında ezilen Eda, Gür, Hande, Emre ve diğerleri, onlara ikinci şans vaat eden Hayat Üretim Merkezi’ne geçiş yaparak farklı bir yaşayışa yelken açarlar. Fakat gerçek dünyada meydana gelen bir deprem beklenmedik misafirlerin de bu yeni gerçekliğe geçmesine sebep olduğunda, Üretim Merkezi’ndeki dengeler bozulmaya başlar. Domino taşları bir bir devrilirken kimsenin hoşlanmayacağı hakikatler gün yüzüne çıkacak, her türlü gerçekliği tehdit eden güçler serbest kalacaktır.

Seran Demiral insanı insan yapan her şeye cesurca büyüteç tuttuğu bu sosyolojik bilimkurgu romanında, “Dünyanı üretmek için kendini üretmen lazım,” diyor bizlere.

Keyifli okumalar dileriz.

Bir cevap yazın