“Can Avar – Tırsak Hayvanlar Dükkanı” raflarda!

Ölümsüz Öyküler editör-yazarlarından Haktan Kaan İÇEL‘in yeni romanı “Can Avar – Tırsak Hayvanlar Dükkanı” Timaş etiketiyle raflardaki yerini aldı.

hki“Can Avar… Aslında sıradan bir çocuk… Her gün dünyayı kurtarmasını saymazsak tabii!

Kurt adamlar, mumyalar, vampirler… Hepsiyle tek başına savaşıyor. Ah! Bir de büyükleri bu büyük başarılarına inandırabilse… Mesela annesini evlerinin bir ejderha tarafından ısıtıldığına ikna edebilse ya da kedi diye besledikleri hayvanın aslında bir rakun olduğunu herkes öğrense…

Bu macerada Can ve arkadaşları bir kabile şefinin peşine düşüyor. Hayvanları özgürlüklerine kavuşturmaya çalışıyorlar. Sizce Can ve arkadaşları başarılı olabilecek mi? Acayiplikler, gariplikler ve biraz da iğrenç şeyler… Hepsi bu kitapta!”

 

 

 

 

1 Yorum

  1. Ahmet Boyraz

    Öncelikle kitabın tasarımı hakkında konuşmak istiyorum.

    Kapağı ve içeriği çok güzel olmuş. Yaşına hitap eden kitap, içindeki görseller ile çok uyumluydu. Bu kitap da emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.

    Kitabın içeriği ise hitap edilen kitle için çok zengin. Can Avar’ın ağzında anlatılışı ve sürekli bir kuşku içerisinde oluşu okuru da bir kuşku ve merak içine sokmuyor değil. 🙂 Kitabın sonu ise beklenti içerisinde bırakıyor. Acaba nasıl olacak? ‘Uzaydan gelen heykeller’ ilgi çekici bir sorun kesinlikle. 🙂 Tebrikler Haktan Ağabey. Devamını bekliyoruz.

Bir Cevap Yazın